SECRETARIATUL GENERAL

Str. Nuferilor nr. 1, ap. 9,

400031 Cluj Napoca

T0264 595 801

F0264 592 714

Emaltez@maltez.ro

Locțiitor Secretar General

Rodica Meseșan

Website-ul nostru este intr-un proces de reconstructie. Datele de contact ale sucursalelor le gasiti pe harta alaturata. Pentru orice informatii va stam la dispozitie telefonic.

Our website is under construction. Contacts for teritorial agencies can be found on the map below. Meanwhile, please contact us by phone for any information.

BucureștiSighetu MarmațieiTârgu MureșMiercurea CiucMicfalăuSfântu GheorgheBrașovSibiuBlajAiudTimișoaraAradDorobanțiCluj NapocaBaia MareSatu MareOradea

Aiud

Str. Ion Creangă, nr. 3

515200 Aiud, jud. Alba

T0258 861 572

T0723 466 322

Efaripalkoilona@yahoo.com

Conducător sucursală

Fari Palkó Ilona

Arad

Str. Episcopiei, nr. 32

310084 Arad, jud. Arad

T0754 372 430

Earadmalta@yahoo.com

Eibolya_67@yahoo.com

Președinte filială

Farkas Victoria Ana

Baia Mare

Str. Progresului, nr. 17B

430291 Baia Mare, jud. Maramureş

T0751 073 176

Eerika.samr@yahoo.com

Ewww.maltezbm.ro

Conducător sucursală

László Erika

Blaj

B-dul Republicii, nr. 57

515400 Blaj, jud. Alba

T0742 125 868

Ecrinastinea@yahoo.com

Președinte filială

Crina Octavia Velicea

Braşov

Str. Mureşenilor, nr. 19

500026 Braşov, jud. Braşov

T0741 317 351

Ehorvath_judit@hotmail.com

Conducător sucursală

Horváth Judit

Bucureşti

Bd. Alexandru Ioan Cuza, nr. 23

011051 sector 1, Bucureşti

T0771160978

Enemes.alexandra@maltez.ro

Coordonator interimar sucursală

Alexandra Nemeș

Cluj-Napoca

Str. Ion Viteazu, nr. 1

400139 Cluj-Napoca, jud. Cluj

T0745 515 279

Emaltez.cluj@gmail.com

Eetmarcus@yahoo.com

Conducător sucursală

Marcuș Etelka

Dorobanţi

Str. Principală, nr. 67-68

315201 Dorobanţi, jud. Arad

T0257 535 174

T0743 032 967

Emaltadorobanti@yahoo.com

Președinte filială

László Ludovic – Rudolf

Micfalău

Str. Pârâului, nr. 65C

527115 Micfalău, jud. Covasna

T0744 561 274

Etischlerf@yahoo.com

Preşedinte filială

Tischler Ferenc

Miercurea Ciuc

Str. G. Coşbuc, nr. 50

530211 Miercurea Ciuc, jud. Harghita

T0266 621 383

T0722 271 016

Conducător sucursală

Fikó Csaba

Oradea

Str. Republicii nr. 26, ap. 4

410025 Oradea, jud. Bihor

T0772 157 743

T0740 362 416

Egyongyibruncsak@gmail.com

Conducător sucursală

Bruncsák Gyöngyi Rozalia

Satu Mare

Calea Traian, nr. 31

440078 Satu Mare, jud. Satu Mare

T0361 405 967

T0744 517 318 (Pallai Kristóf)

T0742 744 730 (Gergo Hegedus)

Emaltezsm@gmail.com

Conducător sucursală

Pallai Kristóf

Coordonator centru Sf. Iosif

Gergo Hegedus

Sfântu Gheorghe

Str. Pescarilor, nr. 34/B

520041 Sfântu Gheorghe, jud. Covasna

T0267 351 702

T0727 768 073

Esfgheorghe@maltez.ro

Președinte filială

Biszak József

Sibiu

P-ţa Mare, nr. 2

550163 Sibiu, jud. Sibiu

T0269 211 508

T0742 433 175

Emaltezisibiu@yahoo.com

Conducător sucursală

Costeiu Mihaela

Sighetu Marmaţiei

Str. Bogdan Voda, nr. 7

435500 Sighetu Marmaţiei, jud. Maramureş

T0744 585 373

Ecolopelnicvasile@yahoo.com

Conducător sucursală

Pr. Vasile Colopelnic

Târgu Mureş

Str. Livezii, nr. 1

540313 Târgu Mureş, jud. Mureş

T0265 217 799

T0265 233 117

T0728 332 006

Emuresmaltez@yahoo.com

Conducător sucursală

Tulit Victoria

Timişoara

Str. Gheorghe Bariţiu, nr. 18

300167 Timişoara, jud. Timiş

T0256 498 010

F0356 410 444

Etmsamr@yahoo.com

Director executiv

Ciolac Marta